Hej, poznajmy się!

Dowiedz się po krótce, kim jestem. Krótko i na temat. Na końcu mam dla Ciebie mały prezent.

Hej, poznajmy się!

Miło mi! Nie wiem, skąd trafiłaś/eś na mój blog, ale niezmiernie się cieszę. Znajdziesz tu Presety Lightroom, ale… Zacznijmy od początku. Cześć! Tomasz. Miło mi. Jestem mężem wspaniałej kobiety i ojcem trójki wyjątkowych dzieci.

Z zawodu jestem graphic designerem, a dokładniej określając moje zawodowe role – UX i UI Designerem.

Wraz z Kingą prowadzimy rodzinną agencję internetową Fiema Studio, która rozwija się od 2012 roku. Niektórzy mogą nas kojarzyć od mamaginekolog. Wspieraliśmy ich działania w zasadzie od samego początku, gdy uruchamialiśmy stronę dla Nicole i Kuby. Ostatnio współpracujemy z Marysią z oczekując.pl. Właśnie takie osoby stały się dla mnie ogromną inspiracją, aby w końcu zrobić coś swojego (dziękuje Wam za całą naszą dotychczasową współpracę!).

Moja rodzina jest dla mnie całym życiem. Sprawia, że mam w sobie niesamowicie dużo siły do działania i rozwijania nowych pomysłów. Jednym z nich jest właśnie to miejsce, w którym jesteś – przechowane.pl, który skupia się na przechowaniu uczuć i wspomnień w postaci zdjęć, listów i innych rzeczy, o których jeszcze będę tutaj pisać.

Pomysł stworzenia Przechowanych, rozwijał się w mojej głowie od bardzo dawna.

Jaka jest misja Przechowane.pl?

Obecnie na przechowane.pl znajdziesz możliwe do pobrania Presety Lightroom, które sprawią, że zdjęcia Twoje i Twoich bliskich na Instagramie nabiorą niesamowitego uroku. Jednak presety to nie wszystko, co tu znajdziesz. Moim głównym planem rozwoju marki oraz pierwszym pomysłem było stworzenie serii różnych przedmiotów do zachowania swoich wspomnień, pomysłów, uczuć itd. Pomysł ten tkwi w mojej głowie już od kilku długich miesięcy.

Na początku myślałem o księdze, w której przechowujemy listy. Tak, proste listy, które możemy zapisać na pierwszym lepszym kawałku papieru. Wkładamy je do takiej księgi, która będzie bezpiecznie czekać na odpowiedni moment, aby wrócić do tych wspomnień. Pomysł rozwijał się w mojej głowie tak długo, że aż ostatecznie powstała naprawdę długa lista różnego rodzaju rzeczy – nośników, na których można uwiecznić nasze wyjątkowe chwile.

Moim zdaniem uczucia i wspomnienia są mega ważne, ponieważ to one sprawiają, że życie nabiera tak dużego sensu, którego niektórym tak bardzo brakuje. Warto je przechować.

Nie chcę na ten moment zdradzać wszystkiego, bo sam nie wiem, jak to wszystko się potoczy. Na pewno będę Cię prowadzić przez proces powstawania i wdrażania tych pomysłów w życie. Być może wspomożesz mnie na tym etapie dobrą radą, zainspirujesz?

To by było na tyle

Będzie mi naprawdę bardzo miło, jeżeli zostaniesz tutaj na dłużej i będziesz wracać od czasu do czasu do moich wpisów. Może podzielisz się ze mną swoimi sposobami uwieczniania wspomnień? A może to właśnie ja zainspiruje Cię do dbania o to, aby Twoje wspomnienia i uczucia zostały zachowane? Moim zdaniem uczucia są mega ważne, ponieważ to one sprawiają, że życie nabiera tak dużego sensu, którego niektórym tak bardzo brakuje. Warto je przechować.

Udało Ci się dotrwać do końca wpisu, a więc mam dla Ciebie mały prezent. Darmowy preset do Lightrooma – Morning.

Okej, to tyle na początek. Do zobaczenia tutaj, lub na moim Instagramie.

Cheers!

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments